Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Olfa Náhradní kolečko pro řezák 60 mm | Bernina Centrum Andrea Votrubcová | šicí stroje | látky | patchwork

 
 
 
 
 

Olfa Náhradní kolečko pro řezák 60 mm

Číslo výrobku:
G-rez-kol60
 
Výrobce:
 
Konečná cena:
169 Kč / ks
 
Termín dodání:
Skladem, zasíláme ihned!
 
 
 
ks
 
 
 
 

Popis výrobku

Olfa Náhradní kolečko pro řezák 60mm 

Řezací kolečko je spotřební materiál a pokud občas najedete na pravítko a kolečku vyštípnete kousek hrany nebo už je tupé a špatně řežě, budete je muset vyměnit. Okamžitě. Odštíplým  kolečkem nemůžete řezat. Jinak si z podložky vytrhnete kousek materiálu a  to už by se nemohla uzavřít. Jednoduchá výměna tupého kolečka rozšroubováním  šroubu na řezáku.

Velikost řezáku 60mm je pohodlná pro řezání vatelínů a silnějších materálů. Řezák prořízne 6-8 vrstev látek na řezací podložce za pomocí pravítka či volně od ruky. Řezák je vhidný pro praváky i leváky. Ochrana proti pořezání po dokončení práce.

Pro řezání látek doporučujeme střední řezák 45mm.

Používejte výhradně na podložce k řezání těmito řezáky. Jinak  se řez vůbec nepodaří nebo řez nebude čistý , řezací kolečko ztupíte a budete musete hned měnit. Na začátku se vyplatí větší investice do kvalitní podložky, řezáku i pravítka.

Když se podívám na podložky v atelieru ( používáme třívrstvou Olfu, samozacelovací), které používáme  sedm let, mají jen vygumovanou barvbu z některých oblíbených čar v síti a jen občas malý šrám. 

První neznačková podložka mi vydržela rok a mohla jsem si vyhodit....

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 

K tomuto výrobku doporučujeme

Olfa Kolečko cik-cak linka pro...

Aktuální ...
 

Olfa Kolečko cik-cak linka pro řezák 45mm Zubatý řez, náhrada overlokovýc ...

170 Kč