Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vatelín, 100% poly, šíře 150cm, 120g na m2 | Bernina Centrum Andrea Votrubcová | šicí stroje | látky | patchwork

 
 
 
 
 

Vatelín, 100% poly, šíře 150cm, 120g na m2

Číslo výrobku:
G-vliz-vatpoly
 
Konečná cena:
89 Kč / m
 
Minimální odběr:
1 m
 
Prodej po:
1 m
 
Termín dodání:
Skladem, zasíláme ihned!
 
Šíře:
150 cm
 
 
 
m
 
 
 
 

Popis výrobku

 

Vatelín, 100% poly, šíře 150cm, 120g na m2

Tento středně silný vatelín můžeme použít jako výztuž pro deky, polštáře, tašky, prostírky... V případě sedáků můžeme podložit ve dvou vrstvách. Vatelín není hlazený, takže se s ním dobře pracuje a nehrozí přílišný posun mezi vrstvami látek . Nezhutnělý vatelín, vysoký vlas.

Výhodou tohoto typu vatelínu je možnost jej rozdělit na dvě vrstvy a například pro prostírky můžeme využít jen jednu z nich. Vatelín je dostatečně pevný, aby se po zátěži zašívání mezi vrstvy látek zase pěkně postavil a způsobí pěkný 3D efekt, přičemž  nedochází k neohebnému prkennému vyztužení. Mohu doporučit!

ZASÍLÁNÍ:

  • do objednávky 0,6m délky, zasíláme  pevné zboží navinuté na roli nebo na štůčku od látek za standardní poštovné (měkké zboží, jako jsou vatelíny, vlizelíny, nažehlovací plátna a pod skládáme do balíku).

  • větší díly než 0,6m budou tedy přeloženy, jejich výsledná velikost nesmí být větší než-li 60cm

    (Při objednávce větší metráže můžete do poznámky napsat,, nařezat na :......“ Rádi připravíme.)

    Pokud si přejete zaslání větších dílů než 0,6m na roli, je to samozřejmě možné. S ohledem na úpravy cen všech dopravců pro nadrozměrné zásilky je (jednotně pro všechny druhy dopravy) stanovena cena 220,-Kč. Pokud si přejete zaslat zboží na roli, napište nám do poznámky ,,zaslat na roli“. Budeme Vás kontaktovat ohledně úpravy ceny objednávky. 

  
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz