Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vatelín Ronopast, 100%poly, šíře 80, oboustraně nažehlovací 140g + 18g lepidla + 18g lepidla na m2 | Bernina Centrum Andrea Votrubcová | šicí stroje | látky | patchwork

 
 
 
 

Vatelín Ronopast, 100%poly, šíře 80, oboustraně nažehlovací 140g + 18g lepidla + 18g lepidla na m2

Číslo výrobku:
G-vliz-ronopoboustr
 
Konečná cena:
99 Kč / m
 
Minimální odběr:
0.5 m
 
Prodej po:
0.5 m
 
Termín dodání:
Skladem, zasíláme ihned!
 
 
 
m
 
 
 
 

Popis výrobku

Vatelín Ronopast, 100%poly, šíře 80, oboustraně nažehlovací 140g + 18g lepidla + 18g lepidla na m2

Tento materiál  je oboustranně nažehlovací, zajistíte tím pevné vyztužení především tašek nebo aspoň jejich částí- ucha, sedla,...Zhutnělý materiál, nízký vlas.

Velkou výhodou je nažehlení materiálu a zamezení tak posunu při prošívání.  Pro přižehlení doporučuji přes pečící papír na stupni III, 15sekund.

ZASÍLÁNÍ:

  • do objednávky 0,6m délky, zasíláme  pevné zboží navinuté na roli nebo na štůčku od látek za standardní poštovné (měkké zboží, jako jsou vatelíny, vlizelíny, nažehlovací plátna a pod skládáme do balíku).

  • větší díly než 0,6m budou tedy přeloženy, jejich výsledná velikost nesmí být větší než-li 60cm

    (Při objednávce větší metráže můžete do poznámky napsat,, nařezat na :......“ Rádi připravíme.)

    Pokud si přejete zaslání větších dílů než 0,6m na roli, je to samozřejmě možné. S ohledem na úpravy cen všech dopravců pro nadrozměrné zásilky je (jednotně pro všechny druhy dopravy) stanovena cena 220,-Kč. Pokud si přejete zaslat zboží na roli, napište nám do poznámky ,,zaslat na roli“. Budeme Vás kontaktovat ohledně úpravy ceny objednávky. 

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz