EU 666-13 modrá lněná látka patchwork 185g šíře 150cm 100%len

Dostupnost Skladem, zasíláme ihned! (>2 m)
Možnosti doručení
Kód: L-LEN-666-13
360 Kč / m
EU 666-13 modrá lněná látka patchwork 185g šíře 150cm 100%len

EU 666-13 modrá lněná látka patchwork 185g šíře 150cm 100%len

 Oděvní jednobarevný len, 100%, 185g/m2, šíře 150cm. Vhodné na stylové lněné oblečení, na patchwork,....Jednoduchá plátnová vazba- rub i líc stejný. Tento len je sepraný, může ale opakovaně trochu pouštět barvu- perte samostatně nebo přidejte k praní hadříček pro pochytání uvelněného barviva- např. Iberia Protect.

Tento len je sepraný Občasné zesílené nitky v ploše jsou znakem tohoto přírodního vlákna a stejně tak i jejich světlejší odstín není vadou. Len velmi dobře přijímá barvivo a někdy může být trochu naschromážděno- občasné tmavší skvrny. Po vyprání se odepere. Len nemá pevnou vazbu a táhne se více po osnově. Netrháme, porcujeme řezákem podle pravítka kolmo k pevnému okraji látky, ale není po niti a okraj se tak jeví šikmý.

Šití strojní i ruční, vyšívání. Na tašku doporučuji ještě i silnější výztuhu. Šijte polyesterovou nitkou hlazenou, níže v doporučených výrobcích. Doporučujeme použít patku s horním podáním ( kráčející patku). Len výborně přijímá barvivo- lze jej úspěšně barvit  i ustalovat v domácích podmínkách. Stejně tak dozdobení razítky,....

Výrobky ze lnu jsou velmi příjemné, na dotyk len chladí. Oblečení z něj se výborně nosí, protože dobře odvádí teplo od těla. Jemné mačkání ke lnu patří a vytváří tak přirozený ležérní vzhled. Když necháte oblečení na ramínku v koupelně, hezky absorbuje páru a částečně se jeho krásné vrásky vyhladí.

Doporučujeme praní na 40°C, žehlení na nejvyšším stupni ještě trochu za vlhka. Sušičku nedoporučujeme.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Látky patchwork
Barva: Modrá
Materiál: Len
Šíře: 150 cm
Vzor: Jednobarevná
Krok_input: 0,1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: