Typy dopravy a plateb

 

 Zasílání na výdejní místa Zásilkovny i doručování na adresu službou Zásilkovna domů je limitováno maximálními rozměry zásilky a váhou zásilky - délka jedné strany max. 120 cm a hmotnost max. 10 kg a součet všech tří stran zásilky max. 150 cm. Pokud bude Vaše objednávka po zabalení nadlimitní, budeme Vás kontaktovat k dohodnutí dalšího postupu a ceny za dopravu.

Pro šicí stroje obchod používá dopravu společností DPD.

Možné typy dopravy a plateb:

 

Doprava

  0 Kč - Osobní odběr Praha

logo Zásilku si můžete vyzvednout osobně v obchodě v Praze 5, Plzeňské ulici 156  a to v otevírací době obchodu i v době, kdy probíhají kurzy. 

 

   84 Kč - Výdejní místo Zásilkovna

zasilkovna_logo_web_nove Velké množství výdejních míst - více informací  o pobočkách, otevírací době.....naleznete zde.

 

   115 Kč - Zásilkovna domů

zasilkovna_logo_web_nove Doručení na adresu dopravcem Zásilkovna. Zákazník bude dopředu Zásilkovnou informován. Součástí této notifikace bude i odhadované časové okno doručování, a to s přesností až na 90 min. V den „D“ pak řidič zákazníkovi 2x zavolá na telefonní číslo uvedené v objednávce. V případě, že by se mu s ním nepodařilo telefonicky spojit, i tak dojede na cílovou adresu doručení a zazvoní. Pokud zákazníka nezastihne ani na adrese, řidič zásilku přesměruje na nejbližší vhodné výdejní místo Zásilkovny, kam následně zásilku zaveze. Zákazník pak dostane standardní cestou heslo pro vyzvednutí zásilky a bude mít 5 dní na vyzvednutí.

 

   95 Kč - Doprava na Slovensko - Výdejní místo Zásielkovňa.sk

vlajka_slovenska zasielkovna32x20 Více informací o pobočkách, otevírací době ....naleznete zde. Pozor: na Slovensko zasíláme pouze spotřebitelům.

 

   145 Kč - Doprava na Slovensko - Dopravní společností

vlajka_slovenska Doručení na adresu. Dopravní společnost určuje e-shop podle aktuální situace. Díky tomu dokážeme rychle reagovat na volné kapacity dopravců a tím zajistíme nejrychlejší dodání k našim zákazníkům. Naši zákazníci budou o zvoleném dopravci vždy řádně informováni pomocí e-mailu a SMS. Kupující tedy nemůže výběr konkrétního dopravce ovlivnit. Pozor: na Slovensko zasíláme pouze spotřebitelům.

 

   180 Kč - Transport do Polski - Firma transportowa

transport-do-polski Na adres dostawy. Firma transportowa ustala e-sklep zgodnie z aktualną sytuacją. Dlatego kupujący nie może wpływać na wybór konkretnego przewoźnika.

 

 

Platba

   0 Kč - Platba převodem částky na bankovní účet (pouze pro Českou republiku)

logo V potvrzení objednávky obržíte platební údaje včetně QR kódu k případnému využití.

 

   0 Kč - Platba v hotovosti na prodejně

logo Vaši objednávku lze zaplatit při vyzvednutí na prodejně v Praze 5, Plzeňské ulici 156 v hotovosti.

 

   0 Kč - On-line platba kartou

 visa-img mc_vrt_opt_pos_73_2x visa-electron mastercard-electronic maestro gopay_bannery-barevne verified-by-visa mc_securecode_156px_width On-line platba kartou Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Bezpečná platba prostřednictvím brány GoPay se zabezpečením 3D Secure.

 

   0 Kč - On-line bankovní převod (pouze pro Českou republiku)

554543fd_bank-account Bankovní platba on-line bankovním tlačítkem s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá on-line přes platební bránu GoPay u Vámi vybrané banky (u které máte účet). Podporované banky: Raiffeisen bank, Komerční banka, mBank, Fio banka, Česká spořitelna, UniCredit Bank, ČSOB, Poštovní spořitelna.

 

   32 Kč - Dobírka při doručení na výdejní místo Zásilkovna

zasilkovna_logo_web_nove 

 

   32 Kč - Dobírka při doručení Dopravní společností domů

zasilkovna_logo_web_nove

 

   36 Kč - Dobírka na SlovenskoDobírku platíte při dodání přímo v EUR

vlajka_slovenska Celková cena zboží v Kč včetně ceny dopravy bude přepočtena na EUR aktuálním kurzem ČSOB deviza nákup platným v den odeslání zboží mínus 1% bod. (https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek). Pozor: na Slovensko zasíláme pouze spotřebitelům.

 

   45 Kč - Pobranie przy odbiorze przesyłki

transport-do-polski Łączna cena towarów w CZK, w tym koszt wysyłki zostanie obliczona przy obecnym kursie zakupu waluty obcej PLN/CZK Czechosłowackiego banku ekspozycyjnego na dzień wysyłki  - 1% (https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek).