Prodejna | Ateliér v Praze

Patchwork Andrea Votrubcová Bernina Centrum
Obchod | Ateliér Patchwork

ŠICÍ STROJE BERNINA - PATCHWORK - LÁTKY - KURZY - GALANTERIE - POMŮCKY PATCHWORK

Adresa: Plzeňská 3352/156, 150 00 Praha 5

Identifikační číslo provozovny: 1009916653

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 9-12 a 13-18
Úterý 9-12 a 15-17  (navazuje kurz)
Středa 9-12 a 13-18
Čtvrtek 9-12 a 15-17  (navazuje kurz)
Pátek zavřeno
Sobota první so v měsíci 9-12 (navazuje kurz)
Neděle zavřeno

 

28.9.2022 bude prodejna uzavřena

17.11.2022 bude prodejna uzavřena

Otevírací doba obchodu je mimo vypsané kurzy. Atelier je velmi vytížen kreativními kurzy patchworku, kurzy šití oděvů, prezentacemi, předáním a zaučením na strojích, individuálními kurzy. Proto je otevírací doba obchůdku tomuto přizpůsobena. Pokud si objednáte zboží  mailem nebo přes náš E-shop, vše připravíme předem a je samozřejmě po dohodě možné vyzvednout i během pravidelných kurzů v úterý a ve čtvrtek do 19.00 hodin.

Google maps: zde Mapy.cz: zde

DOPRAVA | JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Místo je dobře dostupné, nachází se pět minut od v současné době nejrušnější pražské křižovatky Anděl, kde je zároveň stanice metra B. Od Obchodního centra Anděl tedy jakoukoli tram nahoru po Plzeňské, tři zastávky. A tram zde jezdí jedna za druhou, jde o nejvytíženější tram trasu.

Zastávka tramvaje se jmenuje Klamovka a pak už jen pár kroků (250 metrů) k novostavbě na pravé straně ve směru tramvaje dále. Obrázky budou přibývat níže.

Z Václavského náměstí můžete nasednout na tramvaj 26 a po cca dvaceti minutách vystoupíte přímo na zastávce Klamovka. Z Hlavního nádraží nebo Muzea pojedete metrem trasy C dál na stanici Florenc, kde přestoupíte na trasu B a za 7 minut jste na Andělu...

Tramvaje, které jezdí na zastávku Klamovka: 9, 10, 15, 16.

Autobus na Klamovku Na Knížecí ( trasa metra B Anděl druhý výstup z metra směr autobusové nádraží) - Motol ( trasa metra A zastávka Motol) :  167

Autem jedete po Plzeňské od Anděla směrem ven na západ.

Možnosti parkování: V okolí prodejny jsou fialové zóny smíšeného parkování, které lze využít pro parkování nerezidentů po dobu max 24 hodin a to po platbě v parkovacím automatu nebo také přes Virtuální parkovací hodiny (Webová aplikace dostupná na mpla.cz/praha). Viz mapa níže. Nejblíže jsou tato místa 100m od prodejny ve směru z Prahy. O víkendu a svátcích je parkování zdarma.

Přímo před prodejnou a v okolí jsou také modré zóny - o víkendu a svátcích je zde volné parkování zdarma. Modrou zónu, primárně určenou pro rezidenty, lze v týdnu využít i pro krátkodobé parkování nerezidentů (max. 3 hodiny) a to pouze při platbě za parkování pomocí Virtuálních parkovacích hodin (Webová aplikace dostupná na mpla.cz/praha). Na mapě níže naleznete rozmístění parkovacích zón. Parkovací automaty jsou na mapce označeny křížkem ve žlutém kolečku.

Pro delší parkování je možno využít parkoviště P+R Kotlářka (při jízdě po Plzeňské směrem do centra odbočit u benzínové pumpy OMV) a popojet 2 zastávky tramvají směrem do centra k našemu obchodu. Parkování je zde zdarma.

 Věříme, že si k nám cestu najdete. 

Parkovani-Bernina-Centrum-Andrea-Votrubcova

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.