Prodejna | Ateliér v Praze

Patchwork Andrea Votrubcová Bernina Centrum
Obchod | Ateliér Patchwork

ŠICÍ STROJE BERNINA - PATCHWORK - LÁTKY - KURZY - GALANTERIE - POMŮCKY PATCHWORK

Adresa: Plzeňská 3352/156, 150 00 Praha 5

Identifikační číslo provozovny: 1009916653

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí 9-12 a 13-18
Úterý 9-12 a 15-17
Středa 9-12 a 13-18
Čtvrtek 9-12 a 15-17
Pátek zavřeno
Sobota otevřeno první so. v měsíci 9-12
Neděle zavřeno

 

Otevírací doba obchodu je mimo vypsané kurzy. Atelier je velmi vytížen kreativními kurzy patchworku, kurzy šití oděvů, prezentacemi, předáním a zaučením na strojích, individuálními kurzy. Proto je otevírací doba obchůdku tomuto přizpůsobena. Pokud si objednáte zboží  mailem nebo přes náš E-shop, vše připravíme předem a je samozřejmě po dohodě možné vyzvednout i během pravidelných kurzů v úterý a ve čtvrtek do 19.00 hodin.

Google maps: zde Mapy.cz: zde

DOPRAVA | JAK SE K NÁM DOSTANETE:

Místo je dobře dostupné, nachází se pět minut od v současné době nejrušnější pražské křižovatky Anděl, kde je zároveň stanice metra B. Od Obchodního centra Anděl tedy jakoukoli tram nahoru po Plzeňské, tři zastávky. A tram zde jezdí jedna za druhou, jde o nejvytíženější tram trasu.

Zastávka tramvaje se jmenuje Klamovka a pak už jen pár kroků (250 metrů) k novostavbě na pravé straně ve směru tramvaje dále. Obrázky budou přibývat níže.

Z Václavského náměstí můžete nasednout na tramvaj 9 a po cca dvaceti minutách vystoupíte přímo na zastávce Klamovka. Z Hlavního nádraží nebo Muzea pojedete metrem trasy C dál na stanici Florenc, kde přestoupíte na trasu B a za 7 minut jste na Andělu...

Tramvaje, které jezdí na zastávku Klamovka: 9, 10, 15, 16.

Autobus na Klamovku Na Knížecí ( trasa metra B Anděl druhý výstup z metra směr autobusové nádraží) - Motol ( trasa metra A zastávka Motol) :  167

Autem jedete po Plzeňské od Anděla směrem ven na západ.

Možnosti parkování: V okolí prodejny jsou fialové zóny smíšeného parkování, které lze využít pro parkování nerezidentů po dobu max 24 hodin a to po platbě v parkovacím automatu nebo také přes Virtuální parkovací hodiny (Webová aplikace dostupná na mpla.cz/praha). Viz mapa níže. Nejblíže jsou tato místa 100m od prodejny ve směru z Prahy. O víkendu a svátcích je parkování zdarma.

Přímo před prodejnou a v okolí jsou také modré zóny - o víkendu a svátcích je zde volné parkování zdarma. Modrou zónu, primárně určenou pro rezidenty, lze v týdnu využít i pro krátkodobé parkování nerezidentů (max. 3 hodiny) a to pouze při platbě za parkování pomocí Virtuálních parkovacích hodin (Webová aplikace dostupná na mpla.cz/praha). Na mapě níže naleznete rozmístění parkovacích zón. Parkovací automaty jsou na mapce označeny křížkem ve žlutém kolečku.

Pro delší parkování je možno využít parkoviště P+R Kotlářka (při jízdě po Plzeňské směrem do centra odbočit u benzínové pumpy OMV) a popojet 2 zastávky tramvají směrem do centra k našemu obchodu. Parkování je zde zdarma.

 Věříme, že si k nám cestu najdete. 

Parkovani-Bernina-Centrum-Andrea-Votrubcova