Zasílání na Slovensko a do Polska

vlajka-slovenska polska-vlajka

Slovensko vlajka-slovenska

Zboží zasíláme na Slovensko na adresu doručení Dopravní společností nebo na výdejní místa Zásielkovňa.sk. Dopravní společnost určuje e-shop podle aktuální situace. Kupující tedy nemůže výběr konkrétního dopravce ovlivnit.
Zboží je možno zaplatit on-line platební kartou nebo dobírkou. Jiný způsob platby než dobírkou nebo on-line platební kartou není možný. Dobírku platíte při dodání přímo v EUR. Celková cena zboží v Kč (v případě dobírky) včetně ceny dopravy bude přepočtena aktuálním kurzem ČSOB deviza nákup platným v den odeslání zboží mínus 1% bod. (https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek)
Doprava při nákupu zboží od 2500 Kč výše je zdarma.
V souladu s licenčními podmínkami Berniny dodáváme šicí stroje pouze v rámci České republiky - na Slovenko tedy šicí stroje nedodáváme.
Zboží zasíláme standardně fyzickým osobám - cena zboží je včetně DPH. 
 

Polska polska-vlajka

Dostarczamy towary do Polski na adres dostawy firma transportowa - pobranie przy odbiorze przesyłki. Firma transportowa ustala e-sklep zgodnie z aktualną sytuacją. Dlatego kupujący nie może wpływać na wybór konkretnego przewoźnika.
Inna forma płatności niż pobraniem przy odbiorze przesyłki nie jest możliwa.
Pobranie przy odbiorze przesyłki płacisz w PLN. Łączna cena towarów w CZK, w tym koszt wysyłki zostanie obliczona przy obecnym kursie zakupu waluty obcej PLN/CZK Czechosłowackiego banku ekspozycyjnego na dzień wysyłki - 1% (https://www.csob.cz/portal/lide/kurzovni-listek).
Wysyłka przy zakupie towaru ponad 2500 CZK jest bezpłatna.
Zgodnie z warunkami licencji Bernina dostarczamy maszyny do szycia tylko w Republice Czeskiej – do Polski nie dostarczamy maszyn do szycia.
Towary wysyłane są wyłącznie do osób fizycznach, cena towaru zawiera podatek VAT. 
Strony e-shopu i informaciję o produkcje opisane są tylko w języku czeskim. Komunikacija prowadzona jest w czeskim i angielskim języku.