Vítejte na nových vylepšených stránkách berninacentrum-av.cz. Z důvodu zachování bezpečnosti Vašich údajů a z technických důvodů jsme nemohli Vaše údaje přesunout ze starého do nového e-shopu. Prosíme proveďte novou registraci. V případě dotazů nás kontaktujte na 604242709. Děkujeme.

Právo na odstoupení od smlouvy

Krátké shrnutí - více viz Obchodní podmínky.

  • Pokud nejste spokojeni se zbožím, je možno odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. 
  • Odstoupení od smlouvy se řídí Obchodními podmínkami a Občanským zákoníkem.
  • Pro odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář (ke stažení zde) a zaslat jej na info@berninacentrum-av.cz či v listinné podobě na Patchwork Andrea Votrubcová Bernina Centrum Plzeňská 3352/156, 150 00 Praha 5.
  • Po odstoupení od kupní smlouvy musí být zboží vráceno kompletní, nepoužité, nepoškozené, neznečištěné s dokladem o zaplacení, nejlépe v původním obalu (u šicích strojů podmínkou) na adresu Patchwork Andrea Votrubcová Bernina Centrum Olivova 1398/7, 110 00, Praha - Nové Město .
  • Náklady spojené s navrácením zboží nese zákazník.
  • Zboží není možno vracet na dobírku, protože by nemohl být  ověřen obsah zásilky a její úplnost.
  • Zákazník odpovídá za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.
  • U šicích strojů si vyhrazujeme právo přezkoumání funkčnosti vráceného stroje a zjištění odšitých stehů. V případě, že byl používán nebo dokonce jeví známky opotřebení, bude cena stroje adekvátně snížena. V případě šicích strojů vyrobených a upravených přímo pro konkrétního kupujícího (stroje Bernina 7xx,8xx) - není odstoupení od kupní smlouvy možné. (Proto využijte, prosím konzultací a předvedení strojů. Osobní předání se zaučením a následné poradenství je samozřejmostí.)
  • Software - pokud byl porušen původní obal nelze od kupní smlouvy odstoupit.
  • Látky (mimo předem nařezaných balíčků) a další galanterie v metráži (např. vatelíny, vlizelíny) jsou zboží upravené podle přání kupujícího neboť tyto byly nařezány na rozměry podle přání zákazníka.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení