Prym Náhradní kolečko pro řezák 60 mm

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Aktuální termín na dotaz
Možnosti doručení
Kód: G-REZ-KOL60
247 Kč / ks
Prym Náhradní kolečko pro řezák 60 mm

Prym Náhradní kolečko pro řezák 60mm 

Řezací kolečko je spotřební materiál a pokud občas najedete na pravítko a kolečku vyštípnete kousek hrany nebo už je tupé a špatně řežě, budete je muset vyměnit. Okamžitě. Odštíplým  kolečkem nemůžete řezat. Jinak si z podložky vytrhnete kousek materiálu a  to už by se nemohla uzavřít. Jednoduchá výměna tupého kolečka rozšroubováním  šroubu na řezáku.

Velikost řezáku 60mm je pohodlná pro řezání vatelínů a silnějších materálů. Řezák prořízne 6-8 vrstev látek na řezací podložce za pomocí pravítka či volně od ruky. Řezák je vhodný pro praváky i leváky. Ochrana proti pořezání po dokončení práce.

Pro řezání látek doporučujeme střední řezák 45mm.

Používejte výhradně na podložce k řezání těmito řezáky. Jinak  se řez vůbec nepodaří nebo řez nebude čistý , řezací kolečko ztupíte a budete muset hned měnit. Na začátku se vyplatí větší investice do kvalitní podložky, řezáku i pravítka.

Když se podívám na podložky v atelieru ( používáme třívrstvou Olfu, samozacelovací), které používáme  sedm let, mají jen vygumovanou barvu z některých oblíbených čar v síti a jen občas malý šrám. 

První neznačková podložka mi vydržela rok a mohla jsem si vyhodit....

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: